Onlangs kwam ik op één dag maar liefst drie keer bij Action. Ik ging voor een paar spulletjes, maar kwam iets later met een stuk meer naar buiten. Ben je benieuwd wat ik daar scoorde, vandaag laat ik het je in deze mini shoplog zien!
Rekje
Toen ik de Action binnen kwam, zag ik meteen dit rekje staan. Ik wil al een tijdje zoiets voor in mijn kantoortje (die nog niet eens klaar is haha). Toen ik de laatste witte zag staan, dacht ik ‘HEBBEN HEBBEN HEBBENNNNN’. Dit moest zo zijn, er stond er nog maar 1 en die was natuurlijk voor mij. Het zal nog eventjes duren voor ik hem kan ophangen, maar hey.. ik heb hem in ieder geval al in huis!
Kruidenpotjes
De reden dat ik naar de Action ging, is omdat ik al een lange tijd dezelfde potjes wil voor mijn kruiden. Ik zocht al lang naar betaalbare potjes, maar vond niet diegene die ik wilde. Toen ik besloot om weer eens naar de Action te gaan om daar te gaan zoeken kwam ik deze twee verschillende potjes tegen. Als eerste de ‘Candy’ potjes en daarnaast de kleine potjes. Ik kocht drie setjes (van 4) van de grote potjes en een setje van de kleine potjes. Uiteindelijk was dit veel te weinig. Ik ging daarna nog een keer naar een (andere) Action, maar daar hadden ze deze potjes niet. Vervolgens ging ik ’s middags nog eens naar een Action met mijn moeder en toen kocht ik nog twee setjes van de ‘Cotton’ potjes en twee setjes van de kleintjes. Ik ben helemaal blij met mijn ‘nette’ potjes.
Cadeauverpakkingen
Waar ik vroeger een cadeautje bijna altijd in simpel inpakpapier inpakte, vind ik het tegenwoordig leuk om hier iets meer werk van te maken. Ik ben absoluut geen topper in het leuk inpakken van spullen, maar je hebt tegenwoordig zoveel mooi inpakpapier en andere handige doosjes ed. Bij de Action scoorde ik voor een paar euro een hele hoop doosjes. In deze setjes zitten zowel kleine, als iets grotere doosjes met allemaal verschillende patroontjes.
Ook kocht ik nog lint, voor om een cadeautje te binden. Je ziet hier zowel zes verschillende linten op een rol en nog wat lichtere kleuren lint onderaan in het midden. Links heb je name tags, altijd leuk! Rechts heb ik nog een soort boekje, waar je jouw eigen gift box mee kunt maken. Leuk dit een beetje op met lint en een tag en je hebt een fijne, makkelijke box waarin je o.a. geld kunt stoppen, sieraden of bijvoorbeeld een cadeaubon.
Schoonmaakproducten
Ik kan de Action schijnbaar niet verlaten zonder iets aan schoonmaakproducten mee te nemen. Ik kocht sponsdoeken, staalborsteltjes en bakpapier. Toen ik thuis kwam zag ik dat ik nog twee doosjes bakpapier had liggen. Ach, je kan het niet genoeg hebben, toch ;-)?!
Onzinnige aankopen?!
Dan krijg je altijd nog wat ‘onzinnige aankopen’. Ik kocht namelijk ‘on the go’ nog een doosje met Smoeltjes en twee deo’s. De smoeltjes waren niet nodig, maar toen ik naar de Action ging had ik honger (nooit een winkel in gaan waar lekkers wordt verkocht als je honger hebt). Toen ik weg ging van huis kon ik zo snel geen deo vinden, daarom kocht ik er meteen twee bij Action. Wat ik vergeten was, is dat ik alle deo’s in één tas had gegooid de dag van tevoren om wat ‘op te ruimen’. Ik heb nu dus 6 deo’s op een rijtje staan bij mijn parfums. Ach, ook daar kun je niet genoeg van hebben haha!
Naderhand kocht ik nog wat inpakspulletjes, maar daar heb ik geen foto’s meer van gemaakt.
Kom jij na een bezoekje bij Action ook met meer spullen thuis dan de bedoeling was?
Ik zou het leuk vinden als je mij zou volgen via Bloglovin’ | Instagram | Facebook
Oh die cadeauverpakkingen zijn leuk, net als het setje labels met stempels. Ik denk dat ik vandaag ook maar even bij Action langsga om die te scoren 😉 Gaaf rekje heb je ook gekocht trouwens!
Leuk om een keer een shoplog van de Action te zien. Ik kan de Action ook nooit verlaten met alleen hetgeen ik nodig heb. Ik koop altijd meer.
De cadeau verpakkingen zijn echt super leuk. Ik ben ook geen inpakwonder dus dit soort dingen helpen mij altijd.
Ah wat leuk om te zien dit! Ik koop ook altijd dingen die ik niet nodig heb bij Action, haha
Handige dingen heb je gekocht! De Action is echt perfect voor schoonmaakmiddelen en verzorgingsproducten zoals deo inderdaad, lekker goedkoop daar.
Jaaa leuk! Ik vind het rekje heel mooi en ook de cadeauverpakkingen heb ik ingeslagen. Ik vind die kleine zakjes zo handig en leuk.
Ik vind dat rekje héél leuk! Leuke aankopen heb je gedaan. Ik ben benieuwd naar die Sinterklaas speculaasjes, I love speculaas.
Krijg direct zin om weer langs de Action te gaan. Vind het zo leuk dat ze hun assortiment zo vaak vernieuwen.
Leuke shoplog. Die kruidenpotjes heb ik nog niet gezien, maar zijn wel leuk zeg
Ik moet echt niet te vaak bij de Action naar binnen gaan, want inderdaad ik koop altijd meer dan ik nodig heb. Ik denk dat de formule daarom ook zo succesvol is haha.
Die inpakitems zijn super leuk en handig!
Yes, Guilty! Haha. Ik moet wel eerlijk bekennen dat ik niet meer snel in een echte winkel kom. Maar als Action ook nog eens zou leveren, zou ik echt blut zijn. Dat rekje is fantastisch. Mijn kantoortje is ook nog steeds niet af! Maar dat komt wel goed. Kan niet wachten om daar lekker re bloggen!
Hihihi… ik ben ook de sjaak bij de Action! Leuk rekje, ik heb helaas geen plek!
Die potjes zijn leuk! Je hebt mij op een idee gebracht!
Wat kocht je leuke spulletjes! Vooral dat rekje is heel erg gaaf. Ik wil ook heel graag zo iets.